Płatności

Dostępne formy płatności w sklepie internetowym www.fsport.com.pl

W sklepie internetowym www.fsport.com.pl za zakupiony towar można zapłacić na 4 sposoby:

Płatność przelewem
PayU (szybkie płatności, płatności kartą kredytową)
Pobranie - płatność przy odbiorze przesyłki
Płatność osobiście - płatność w siedzibie firmy


1. Płatność przelewem
Klient dokonuje zapłaty za zakupiony towar zwykłym przelewem pocztowym lub bankowym.
Numer rachunku bankowego sklepu www.fsport.com.pl :


Nr konta bankowego:
Bank Millennium nr konta 27 1160 2202 0000 0002 1190 9040

Przedsiębiorstwo usługowo- Handlowe Radosław Feliński, 75-814 Koszalin, ul. Szeroka 29b/2, nip 6692300594, regon 321179140


Tytuł przelewu: Numer zamówienia


2. Przelewy24 to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w sklepie, tak aby nasz Klient odczuwał pełen komfort i wygodę.3. Pobranie (płatność przy odbiorze przesyłki)
Wybierając tę formę płatności zobowiązujesz się do zapłacenia przy odbiorze przesyłki od kuriera. Kurier przyjmuje tylko i wyłącznie gotówkę - najlepiej gdy pieniądze są wyliczone. Nie ma możliwości zapłacenia kartą płatniczą lub kredytową.
W przypadku braku gotówki - kurier ma prawo zwrócić przesyłkę do nadawcy. Informujemy, że w takim przypadku klient ponosi koszty transportu w obie strony - zgodnie z podanym cennikiem w zakładce "dostawy". Ponowna wysyłka jest realizowana dopiero po otrzymaniu wpłaty za całość zamówienia wraz z kosztami transportu.

4. Odbiór osobisty (płatność gotówką w firmie podczas odbioru towaru)
Wszystkie zakupione towary w naszym sklepie, można odebrać osobiście, dlatego też udostępniamy formę płatności przy odbiorze towaru w siedzibie naszej firmy. Po złożeniu zamówienia prosimy o potwierdzenie zakupionego towaru. Telefonicznie lub mailowo poinformujemy o terminie odbioru zakupionego towaru.

WAŻNE ! Na miejscu nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą lub kredytową.